KARADERİLİ GROUP

1995 yılından beri sizlerin hizmetinde bulunan Karaderili Group, sahip olduğu geniş imkanları en iyi şekilde kullanarak tatil yörelerinde önemli bir noktaya ulaşmıştır. Turizm bölgelerinde ortaya koyduğu farklı konsept çalışmalarıyla hem modern hem de uygun fiyatlı tatil seçenekleriyle her bütçeye uygun tesisleriyle markalaşmasını sağlamıştır. Bununla birlikte artık tatilin çok da lüks bir durum olmadığını ortaya koyma başarısı göstermiştir.

Kuruluşundan beri sahip olduğu hizmet politikalarında başarılı olmakla birlikte dürüst ve kaliteli bir şekilde kurumsallaşmanın etkisiyle her geçen gün çok daha geniş bir hizmet ağına sahip olmayı başarmaktadır. Ortaya konulan farklı seçeneklerinin yanı sıra yurtiçi turizmine katkı sunan Karaderili Group, her geçen gün çok farklı tatil beldelerine yatırım yatmaya da devam etmektedir. Profesyonelliğin gerekliliklerini sonuna kadar yerine getiren tecrübeli çalışanların yer alması da Karaderili Şirketler Grubu’nun çok daha kısa süre içinde büyük atılımları yapmasını beraberinde getiren önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Kaliteli ve planlı bir şekilde yapılan işleyişlerin akabinde başarısını devam ettirmenin farklı yollarını arayan Karaderili Group, müşteri memnuniyet oranlarının da en üst seviye olmasını sağlamaktadır. Değerli bir tatil geçirilmesinin yanı sıra unutulmayacak anılarında oluşmasında etkili olan hizmet şeklinde en üst kalite sunulmaktadır.

Türkiye’nin farklı tatil beldelerinde orta seviyenin üstünde yer alan tesislere sahip olan Karaderili Group her yıl binlerce kişinin rahat ve keyifli bir tatil geçirmesinde söz sahibidir. Yalova’da bulunan Yalova Thermal Palace, Aydın’ın önemli tatil ilçelerinden Kuşadası’nda HLC, Kütahya’nın Emet ilçesinde ise kaplıcalarıyla dikkat çeken Emet Thermal Resort&Spa tesisleri hizmet vermeye devam etmektedir. Yaz aylarının vazgeçilmez yeri olan Bodrum’da ise Mio Bianco tesisleriyle hizmet verilmektedir. Otelcilik ile birlikte devre tatil konseptleriyle de son derece başarılı bir performans gösterilmesinden dolayı yatırımların devam edeceği ve sahip olunan kalitenin de korunması amaçlanmaktadır.